LC Vukovar vas poziva na humanitarni malonogometni turnir u Vukovaru 07.06.

LionsHR Adminis... 17 svibnja, 2014 - 11:38

LC Vukovar,

JJ.Štrosmajera 18

lionsclub.vukovar@gmail.com

POZIV NA HUMANITARNI MALONOGOMETNI TURNIR

Pozivamo sve Lionse i njihove prijatelje na humanitarni malonogometni turnir,  koji će se održati u subotu, 07.06.2014. godine , na Gradskom stadionu u Vukovaru, sa početkom u 10h.

Sve utakmice se igraju na novouređenom malonogometnom igralištu, na umjetnoj travi, a svaku ekipu sačinjavaju 1+4 igrača. Ždrijeb za natjecanje će se obaviti prije početka turnira.

Kotizacija  iznosi 100,oo kuna po sudioniku, a prihod sa turnira bit će doniran vukovarskoj udruzi slijepih i slabovidnih osoba.

Molimo Vas da Vašom nazočnošću podržite naš revitalizirani klub i našu  humanitarnu akciju, te da zajednički pomognemo slijepim i slabovidnim osobama u našem gradu.

Uz natjecateljski i humanitarni karakter turnira te zajedničko druženje , za sve nazočne na  turniru organiziran je zajednički ručak u Hotelu Lav (uključeno u kotizaciju).

Za sve informacije i prijave za natjecateljski dio trurnira (do 05.06.2014.god.) slobodno nas kontaktirajte:

-  e-mail: lionsclub.vukovar@gmail.com

-  kontakt telefon: 091/5193048

Uz „We Serve!“, veselimo se Vašem dolasku.

U Vukovaru 16.05.2014.god

Tajnik Lions Kluba Vukovar                                 Predsjednik Lions Kluba Vukovar

Slavica Babić                                                 Željko Đekić