LC Vukovar: Teambuilding na Dunavu

LionsHR Adminis... 27 rujna, 2018 - 22:01

LC Vukovar  je u subotu 2. lipnja 2018. godine organizirao drugu godinu zaredom teambuilding pod nazivom Lions fish fest u Vukovaru 2018. godine za kraj iznimno uspješne 2017./2018. Lions godine na kojem je sudjelovalo više od 35 članova i prijatelja Lions kluba Vukovar.

Plovilo se Dunavom s četiri brodice (Mijan, Mali veseljak, Pegaz i Nema me), a potom se druženje nastavilo na otoku Vukovarska ada gdje su Igor Tot i Marko Kovačić pripremali tradicionalni fiš paprikaš od dunavskog šarana i soma.

U ugodnom i prijateljskom ozračju po lijepom i sunčanom vremenu ,pored višesatne plovidbe Dunavom i uživanja u fišu, sudionici su uživali i u različitim sportsko-rekreativnim aktivnostima.

"Zahvaljujemo se DG Mladenu Kajganić i RC Jozi Berečić koji su podržali ovu aktivost te najavljujemo sljedeći  teambuilding LC Vukovar na početak nove Lions godine 2018./2019. koji je zakazan za 16. rujan 2018. godine“ - najavila je nova predsjednica LC Vukovar  Mirjana Semenić Rutko.

Foto galeriju možete pogledati OVDJE

Vaš LC Vukovar