LC Vukovar: Rezultati natječaja "Napiši pjesmu i osvoji bicikl"

LionsHR Adminis... 21 studenog, 2018 - 23:13

Treću godinu za redom Lions club Vukovar raspisuje natječaj za učenike osnovnih škola Vukovarsko-srijemske županije pod nazivom „Napiši pjesmu i osvoji bicikl“, a ove godine natječaj je proširen i na Osječko-baranjsku županiju iz koje je došao nemali broj uradaka.

Ovogodišnja tema bila je „Vukovar – grad iz bajke“,  a na natječaj je pristiglo 98 pjesama iz 28 osnovnih škola iz obiju županija: OŠ Vladimir Nazor, Čepin, PŠ Čepinski Martinci; OŠ kralja Tomislava, Našice; OŠ Popovac; OŠ Ladimirevci; OŠ kralja Tomislava Našice PŠ Markovac Našički; OŠ Ivana Kukuljevića Belišće, PŠ Veliškovci; OŠ Josipa Matoša Vukovar; OŠ Čakovci; OŠ Hinka Juhna Podgorač, PŠ Razbojište; OŠ Antun Gustav Matoš Vinkovci; OŠ Silvije Strahimir Kranjčević, Levanjska Varoš; OŠ Ljudevita Gaja Osijek, OŠ Vladimir Nazor, Čepin; OŠ Ane Katarine Zrinski, Retkovci; OŠ Matija Antun Reljković, Cerna; OŠ Ivan Goran Kovačić Štitar; OŠ Miroslava Krleže Čepin; OŠ Vladimira Nazora, Feričanci; OŠ Ivana Brnjika Slovaka, Jelisavac; OŠ Nikole Andrića, Vukovar; OŠ Tordinci; OŠ Drenje; OŠ Mate Lovraka, Vladislavci; OŠ Josipa Kozarca, Semeljci; OŠ Bilje; OŠ Vladimir Nazor Čepin, PŠ Briješće; OŠ Josipa Lovretića, Otok; OŠ fra Bernardina Tome Leakovića Bošnjaci; OŠ Antuna.Bauera,Vukovar i OŠ Ivan Goran Kovačić iz Đakova.

Prema odluci stručnog povjerenstva nagrađeni su:

1.mjesto – Lucija Novosel, OŠ Antuna Gustava Matoša Vinkovci, MENTORICA: Željka Lukadinović

2. mjesto – Dorijana Tkalec, OŠ Čakovci, MENTORICA: Dr. sc. Ana Marija Zulić

3. mjesto dijele:

- Tomislav Mioč, OŠ Vladimira Nazora Čepin, MENTORICA: Višnja Dorušak-Šeper

- Mario Koprivec, OŠ Popovac,  MENTORICA: Lidija Marković

- Nika Biljan, OŠ Matije Antuna Reljkovića Cerna, MENTORICA: Verica Špehar- Vratarić

- Anja Alavanja, OŠ Nikole Andrića Vukovar, MENTORICA: Nada Rajak

- Nora Kim, OŠ Ljudevita Gaja Osijek, MENTORICA: Melita Zanze

Ostali nagrađeni:

- Josipa Bičvić, OŠ Josipa Matoša Vukovar, MENTORICA: Božica Čajić

Vrijedne nagrade učenicima će biti uručene na prigodnoj svečanosti 25. studenoga 2018. godine u 12 sati u Kongresnoj dvorani Lavoslav Ružička vukovarskog hotela Lav u sklopu akcije „Tragom sjećanja Vukovar 2018“.

STRUČNO POVJERENSTVO:

1. dr. sc. Tijana Pavliček, dipl. knjižničarka i prof. hrvatskoga jezika i književnosti, Gimnazija Vukovar, predsjednica Povjerenstva.

2. Irina Marić, prof. hrvatskoga jezika i književnosti u zvanju prof. mentora, Tehnička škola Nikole Tesle Vukovar,  članica Povjerenstva.

3. Eleonora Đekić, mag. informatologije, Gradska knjižnica Vukovar, članica Povjerenstva.

Sve pristigle radove možete pogledati OVDJE

Vaš LC Vukovar