LC Vukovar: Razmjena mladeži i kamp

LionsHR Adminis... 25 srpnja, 2015 - 14:25

U okviru projekta D-126 Hrvatska "Razmjena mladeži i kamp", članovi Lions kluba Vukovar, odnosno obitelji Buday i Đekić bili su domaćini,  host obitelji devet dana za dvoje mladih iz Francuske i Finske, Robert Neagu i Anna Eskola.

Mlada finkinja Anna i mladi Leo Robert odlaze iz Vukovara sa željom da se vrate opet, to je njihov komentar, koji najbolje govori o srdačnom prijemu i vrlo sadržajnom i organiziranom boravku.

Upriličeno je i druženje u Vukovaru i Osijeku sa mladom nizozemskom Daphne, također polaznicom kampa.

Ostali članovi LC Vukovar također su pobrinuoli o mladima iz francuske, finske i nizozemske da im se upriliči ugodan i nezaboravan boravak u RH.

Nakon devet dana provedenih u obiteljima, uslijedilo je odlazak u kampu u Puli, gdje su se pridružili ostalim sudionicima ovogodišnjeg kampa u organizaciji D-126.

Fotto galerija: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1624039764519156.1073741872.15...