LC Vukovar: Projekti "Aktivni zajedno 60+" i „Halo pomoć“

LionsHR Adminis... 16 travnja, 2015 - 10:24

LC Vukovar: Projekt i  "Aktivni zajedno 60+." i „Halo pomoć“

U prostoru organiziranih dnevnih aktivnosti koje se provode pod novim projekt "Aktivni zajedno 60+." u Vukovaru u Velebitskoj ulici 16a ,održano je edukativno predavanje za osobe starije životne dobi kao i za osobe  u potrebi te prezentacija zajedničkog programa LC Vukovar, Grada Vukovara i Centra za pomoć i njegu "Primum" -  "Halo pomoć".

Članica Lions kluba Vukovar  i voditeljica projekta Ivana Buday predstavila je pilot projekt "Halo pomoć" koji je pokrenuo Lions klub Vukovar uz potporu grada Vukovara.

Projekt "Halo pomoć " bit će od velike važnosti za naše starije sugrađane koji će na taj način biti duže u svom domu bez straha i usamljenosti. Korisnici organiziranih dnevnih aktivnosti su jako zainteresirani za taj projekt, jer će kroz pružanje usluga iz tog projekta i kvalitetnije živjeti.

Razgovaralo se i o problemima i poteškoćama sa kojima se susreću osobe treće životne dobi.