LC Vukovar: Poster mira 2015/2016

LionsHR Adminis... 4 studenog, 2015 - 23:55

Učenici, osnovnoškolci vukovarsko-srijemske županije  vrlo aktivno su se uključili u projekta našeg Districta 126 Hrvatska „Poster mira za Lions godinu 2015/2016“ - Lions International Peace Poster Contest 2015-2016 “Share Peace”.

Lions klub Vukovar,  klub sponzor.  uručio je predsjednici Povjerenstva Irelli Bogut, članici LC Mursa iz Osijeka, 70 likovnih radova, 10 osnovnih škola sa šireg područija VSŽ.

Svoje radove dostavile su slijedeće ustanove: OŠ Mitnica iz Vukovara,  OŠ Tordinci ,  OŠ August Cesarec iz Ivankova,  OŠ Julije Benešić iz Iloka,  OŠ Antun i Stjepan Radić iz Gunje,  OŠ Antun Gustav Matoš iz Tovarnika,  OŠ Bobota,  OŠ Nikola Tesla iz Mirkovaca,  OŠ Vođinci i  OŠ Josip Matoš iz Vukovara,

Zahvaljujemo se učenicima gore navedenih škola na trudu i zalaganju, a posebno smo radosni što su nam se ove godine pridružili učenici OŠ Josip Matoš iz Vukovara, jedina samostalna škola za učenike s posebnim potrebama - teškoćama u razvoju u VSŽ.

Sa nadom da će izabrati i nagraditi baš njihov rad , te da će biti poslan u LC International USA, učenici očekuju rezultate struke, Distriktualnog povjerenstva, 18.studenog iz Osijeka.

Vesna Šeper

Tajnica LC Vukovar

Galerija radova: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1659218567667942.1073741881.15...