LC Vukovar organizirao malonogometni turnir u korist Udruge slijepih VSŽ podružnice Vukovar

LionsHR Adminis... 8 lipnja, 2014 - 18:48

Dana 07.06.2014. godine na Gradskom stadionu u Vukovaru, u organizaciji Lions kluba Vukovar održan je humanitarni malonogometni turnir.

Turnir su otvorili predstavnici Udruge slijepih VSŽ, podružnica Vukovar

U natjecateljskom dijelu turnira sudjelovalo je 6 ekipa iz Vukovara ( Komunalac, Hotel Lav, Prvo plinarsko društvo, Opća županijska bolnica, Grad Vukovar i LC Vukovar) . Pobjednici ovog turnira su svi učesnici, koji su svojom nastupom na ovom humaniratnom turniru  podržali rad LC Vukovar i donirali sredstva za vukovarsku udrugu slijepih i slabovidnih osoba.

Turnir je završen svečanim ručkom i ugodnim druženjem svih učesnika u vukovarskom Hotelu Lav, uz dodjelu zahvalnica svim učesnicima, te je organizirana panoramska vožnja brodom po Dunavu, kako bi naši dragi gosti odnijeli što ljepše uspomene na ovaj dan i grad Vukovar.

LC Vukovar se posebno zahvaljuje LC Popovača, LC Slavonski Brod, LC Brođanka iz Sl. Broda, LC Tvrđa iz Osijeka kao i predsjednici Regije istok Daliji Bošnjak što su podržali ovu našu humanitarnu akciju.

Uz We Sreve!

LC Vukovar