LC Vukovar organizira predavanje putopisca Tomislava Perka

LionsHR Adminis... 10 studenog, 2015 - 15:42

Predavanje putopisca Tomislava Perka

Nakon pet godina putovanja svijetom i stopiranja po Iraku, meditiranja u budističkom samostanu na Tajlandu, plovidbe preko Indijskog oceana u 13-metarskoj jedrilici, života s Maasai ratnicima u Keniji, Tomislav Perko se odlučio skrasiti - na Novom Zelandu.

Cilj mu je bio započeti novu priču, pronaći posao i vidjeti kako izgleda život u jednoj od najsređenijih zemalja na svijetu.

Sedam mjeseci poslije, Tomislav se vratio u Hrvatsku po kojoj trenutno putuje i održava predavanje:

“Novi Zeland - Život na Jugu”

na kojem će ispričati svoju novozelandsku priču, odati kako se može jeftino živjeti i putovati u toj skupoj državi, kako naći posao, i dati par savjeta svima onima koji razmišljaju o preseljenju na drugi kraj planete.

Pridružite nam se u Vukovaru, 20.11.2015. godine hotel Lav, Kongresna dvorana Antun Bauer s početkom u 17:30 sati.

Vaš LC Vukovar