LC Vukovar: Održana humanitarna Božićna zabava

LionsHR Adminis... 13 prosinca, 2015 - 23:13

U vukovarskom hotelu Lav u subotu, 12. prosinca 2015. godine održana je humanitarna Božićna zabava.  U iznimno veseloj i opuštenoj atmosferi koja je vladala cijelu večer, sudjelovalo je više od 70 osoba;  djelatnika bolnice,  lionsa i lions prijatelja.

U bogatoj tomboli  koja je organizirana za ovu prigodu, prikupljena su značajna sredstva koja će biti donirana za sadnju 100 četinara ispred Gimnazije Vukovar, 10 u krugu vukovarske bolnice te 10 na gradskoj šetnici pored hotela Lav. Ostatak financijski sredstava bit će doniram za 2 obitelji u potrebi u povodu nastupajućih Božićnih i Novogodišnjih blagdana.

Zajedničkom organzacijom Lions klub Vukovar i Odjel za fizikalnu medicinu , rehabilitaciju i reumatologiju  vukovarske bolnice  nastavljaju suradnju i ovim putem zahvaljuju  se svima koji su svojim prilozima pomogli u realizaciju ove humanitarne priredbe.

Vaš LC Vukovar