LC Vukovar i HKDMST u zajedničkoj akciji kontrole šećera i tlaka u krvi

LionsHR Adminis... 15 ožujka, 2015 - 14:53

LC Vukovar i HKDMST u zajedničkoj akciji kontrole šećera i tlaka u krvi

Danas, 15.ožujka 2015. godine su u vukovarskoj župi Kraljice Mučenika nakon nedjeljne mise članovi LC Vukovar i Hrvatskog katoličkog društva medicinskih sestara i tehničara, podružnica Vukovar  održali akciju besplatne kontrole šećera u krvi te kontrola krvnog tlaka .

Predsjednica HKDMST, podružnica Vukovar,  Mara Bakač zahvalila su se LC Vukovar na novčanoj donaciji uz čiju se potporu održala ova humanitarna akcija za pedesetak osoba.

Ruža Horvacki, članica HKDMT istaknula je važnost ove preventivne akcije  za sve one osobe koji po prvi puta otkrivaju da imaju povišenu razinu GUK-a  ili povišen krvni tlak radi adekvatnog liječenja.

Vesna Šeper i Igor Tot zahvalili su se u ime LC Vukovar članicama HKDMST i vlč. Mati Martinković, te dogovorili daljnju suradnju.

Fotto album : https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1578544935735306.1073741855.15...