LC Vukovar: Celjski lionsi posadili svoju lipu u Aleji Lionsa u Vukovaru

LionsHR Adminis... 28 listopada, 2018 - 09:32

U programu svoga posjeta Vukovaru i vukovarskim lionsima, članovi LC Celje iz D-129 Slovenija posadili su svoju sadnicu lipe u Aleji Lionsa u Vukovaru.

Predstavnici celjskih lionsa predvođeni aktualnim predsjednikom kluba Dušanom Hus te dopredsjednik Gorazd Ludvik i Gorazd Selič zadužen za ekologiju,  posadili su svoju sadnicu lipe.

Tako su postali 86 lions klub koji  se uključilo u ovaj veliki međunarodni projekt  Lions kluba Vukovar, gdje je posađeno 258 sadnica lipa na šetnici uz rijeku Vuku, što  čini ovaj projekt jedinstvenim u povijesti lionizma u Hrvatskoj.

„Iznimno sam sretan i ponosan što smo se uključili u ovaj veliki međunarodni projekt LC Vukovar i lionsa Hrvatske, Slovenije i Makedonije te pozivam i ostale lions klubove i pojedince da se uključe u ovaj hvale vrijedan projekt“ – istaknuo je Dušan Hus.

Vaš LC Vukovar