LC Vukovar: 6.260 kuna za Vukovarske leptiriće

LionsHR Adminis... 17 lipnja, 2016 - 17:00

Lions klub Vukovar kao nositelj projekta i suorganizatori Grad Vukovar, Veleučilište Lavoslav Ružička u Vukovaru, Atletski klub Maraton Vukovar, Gimnazija Vukovar, Hrvatski liječnički zbor i Grad Zagreb organizacijom sportsko-rekreativno-humanitarne akcije VUKOVARSKI CROSS -HRVATSKOJ NA PONOS ispunili su svoj cilj.

Pored 600 sudionika svih dobnih uzrasta i psihofizičkih sposobnosti okupljenih u Park šumi Adica, u projektu koji promovira zdrav život, boravak u prirodi, druženje, natjecanje, obilježavanje Dana Grada Vukovara i obilježavanje mjeseca sporta u akcije su prikupljana financijskih sredstava za rad udruge „Vukovarski leptirići“ u izonsu od 6.260, kuna.

Želja nam je bila  proširiti svijest i informiranost o problemima s kojima se susreću djeca s poteškoćama u razvoju i njihovi roditelji, osobe s invaliditetom, slijepe osobe te kako doći do što većeg dosega građana na lokalnoj i državnoj razini te ih potaknuti da se uključe u volontiranje i na drugi način daju svoj doprinos potrebitima za boljitak cijele zajednice.

Na prigodnoj svečanosti u sjedištu udruge „Vukovarski leptirići“ danas je uručen ček u iznosu 6.260,oo kuna za kontinuiranu rehabilitacijsku i habiltacijsku skrb djece s potreškoćama u razvoju.

Pored predstavnika organizatora, svečanosti su nazočili i predstavnici Grada Vukovara zamjenik gradonačelnika gospodin Marijan Pavliček i gospodin Dado Marković, viši stručni suradnik za sport i branitelje.

Donaciji se u ime Udruge „Vukovarski leptirići“ zahvalila gospođa Olja Redl, dopredsjednica udruge, te isrtaknula kako je svaka pomoć dobrodošla pa 93 djece o kojima skrbe. Potom je uslijedilo ugodno druženje i obilazak prostorija udruge.

Foto album možete pogledati ovdje

Vaš LC Vukovar