LC Vinkovci i LC Vukovar: Zajedno smo jači

LionsHR Adminis... 17 travnja, 2018 - 15:07

U  prijateljskoj , opuštenoj i svečanoj atmosferi u vinkovačkom restoranu Srijem održan je sastanak i druženje članova Lions klubova Zone IV Regije Istok, LC Vinkovci i LC Vukovar.

Sjednici su  aktivno i konstruktivno sudjelovali, uvijek dostupni i dobre volje DG Mladen Kajganić, RC Jozo Berečić i ZC Željko Đekić.

Predstavnici klubova informirali su prisutne o stanju članstva i planiranim akcijama u narednom razdoblju, a DG s proteklim i predstojećim aktivnostima na razini Distrikta.

Iznimno ugodno druženje upotpunjeno je ceremonijom prijema novog člana LC Vinkovci čiju ceremoniju je vodio Ivica Ivšić.  Prijem u Lions organizaciju i svečanu prisegu uz nazočnost kuma Vladimira Ivankovića izrekao je Marko Milidrag.

Nakon službenog protokola ugodno druženje nastavilo se uz prigodni domjenak.

Foto galerija OVDJE