LC Varaždin poziva na proslavu 20 g. svog djelovanja

LionsHR Adminis... 9 listopada, 2018 - 13:27

Lions klub Varaždin obilježava 20 godina svojeg rada kojeg karakterizira čitav niz humanitarnih akcija u duhu Lions misije pomaganja prvenstveno slijepim i slabovidnim osobama te ostalim potrebitim.
Tim povodom organiziramo kazališnu predstavu „Samo preko njega mrtvog“ u  izvedbi teatra  LUDA KUĆA iz  Zagreba (Rene  Bitorajac i  Jan Kerekeš)  u  četvrtak,18.listopada  2018.godine s početkom u 20 sati  u Velikom gledalištu HNK Varaždin. Čisti prihod sa ove predstave namijenjen je za naredne humanitarne akcije kluba.

Pozivamo Vas da svojim prisustvovanjem uveličate ovaj naš jubilej te da kupnjom ulaznica potpomognete ovu našu humanitarnu akciju.
Molimo Vas da svoj dolazak i potreban broj ulaznica, radi rezervacije mjesta, javite našem rizničaru Zlatanu Miliću na telefon 095 3996 095 najkasnije do ponedjeljka 15. listopada.

Veselimo se Vašem dolasku i druženju nakon predstave

Predsjednik LC Varaždin

Miroslav Sardelić