LC Varaždin poziva na Bažulijadu 2015

LionsHR Adminis... 29 listopada, 2015 - 16:46

Draga braćo Lionsi,

slobodni smo Tvoj klub, i ove godine, pozvati i zamoliti na sudjelovanje u našoj tradicionalnoj humanitarnoj akciji Lions kluba Varaždin koja će se pod imenom

po 14. put održati u subotu, 17. listopada 2015. godine u Varaždinu, po prvi puta, u Hotelu Varaždin, Kolodvorska 19. u Varaždinu.

Riječ je o natjecanju u kojem će sudjelovati desetak ekipa, nadmećući se u pripremanju starog pučkog jela varaždinskog kraja – variva od graha koji se često u varaždinskom kajkavskom narječju naziva bažulom.  Natjecanje ima humanitarni karakter, a cilj mu je prikupljanje sredstava za humanitarne akcije koje provodi Lions kluba Varaždin.

Samo natjecanje održati će se na prikladno uređenom prostoru ispred Hotela Varaždin u Varaždinu, a odvijat će se prema pravilima koje prilažemo. Jelo koje će pripremiti ekipe poslužiti će se nakon natjecanja na domjenku sponzora, natjecatelja i članova Lions kluba. Tri najbolja bažula po ocijeni stručnog suda sastavljenog od prominentnih majstora kuhinje bit će nagrađena „kuhačama“ koje će oslikati eminentni varaždinski umjetnici. Birat će se i najbolje domaće suho meso, najbolje vino, kruh, kolač i naravno najbolji slogan za bažul, a proglasit će se i ekipa koja je ostavila najupečatljiviji dojam.

U slučaju Tvojeg prihvaćanja, dostaviti ćemo Ti sponzorski Ugovor o donaciji. Sve informacije možeš dobiti na e-mail info@lions-vz.hr ili telefon 098 268000.

S posebnim  poštovanjem, uz naš pozdrav – Pomažimo !

Anđelko Koprek,

Predsjednik LC Varaždin