LC Valpovo-Belišće organizirao humanitarni koncert za dječaka sa leukemijom

LionsHR Adminis... 2 prosinca, 2013 - 19:01

Lions klub Valpovo-Belišće organizirao je u nedjelju 1.prosinca, u školskoj-sportskoj dvorani u Valpovu humanitarni koncert za 15-godišnjeg Alena Crnogaja koji boluje od leukemije. Alenov samohrani otac Dejan Crnogaj brine i za 9-godišnjeg sina Hrvoja, oboljelog od autizma.Alen, učenik drugog razreda Srednje škole, smjer automehaničar, u zagrebačkom Rebru čeka transplataciju koštane srži.

Na koncertu su bez ikakve naknade nastupili: HKUD Valpovo,KUD Kolo Nard i KUD Harkanovci , Mažoretkinje grada Valpova, Udruga „MI“ Valpovo, tamburaški sastavi Kočije iz Narda, Zlatni vez iz Petrijevaca, Đentlemeni iz Osijeka, Pjevačka skupina Zlatni klen iz Bizovca i gost večeri Stjepan Jeržek Štef sa Đentlemenima.
Koncertu je prisustvovalo više od tisuću građana Valpovštine koji su pljeskom popratili kvalitetne izvedbe svih izvođača
Presjednik LC Valpovo-Belišće Siniša Jelkić je svim izvođačima uručio zahvalnice za njihovo učestvovanje na Humanitarnom koncertu.Oduševljeni akcijom i prijemom brojnih gledatelja ponudili su svoje usluge i u narednim akcijama našeg kluba.
Sav prihod od koncerta u visini od 19.600 kuna donirati će se obitelji Crnogaj za Alenovo lijećenje.