LC Sv.Nikola Varaždin organizira humanitarni koncert za Udrugu za ranu intervenciju

LionsHR Adminis... 25 studenog, 2012 - 14:29

Dragi Lionsi,

u subotu, 24.11. 2012. godine s početkom u 19,30h, u gledalištu HNK u Varaždinu održat će se Plesna predstava irskog stepa "The Celts – Historical Journey" autorski projekt Plesnog studia Celtic Fantasy, prva grupa irskog modernog stepa u Hrvatskoj, a u organizaciji našeg kluba.

Sav prihod od prodanih ulaznica namijenjen je Udruzi za ranu intervenciju Varaždinske županije.

Ljubazno vas molimo da kupnjom ulaznica po cijeni od 40 kuna za vas, vaše članove i vaše prijatelje pomognete uspješnoj realizaciji ove humanitarne akcije. Ulaznice za ovaj plesni spektakl mogu se nabaviti na blagajni HNK ili direktno kod predsjednika Darija Milkovića (098/194 8290). Provedimo u ova sumorna vremena ugodne trenutke ispunjene radošću i bogatstvom osjećaja plemenitoga djela!!

Predsjednik Lions kluba Sv. Nikola

Darij Milković