LC Sveti Vlaho u Centru za rehabilitaciju Josipovac

LionsHR Adminis... 16 prosinca, 2013 - 20:14

Članovi Lions kluba Dubrovnik Sveti Vlaho sudjelovali su na dvije božićne radionice u Centru za rehabilitaciju odraslih osoba Josipovac. Tijekom radionica članovi su sa štićenicima Centra izrađivali božićne ukrase te potom odradili i blagdansko ukrašavanje prostorija Centra.

Djelatnici Centra su izrazili veliku zahvalnost našim članovima ponajprije zbog druženja s njihovim štićenicima jer je upravo to ono što im najviše treba. Zadovoljstvo i veselje osjetili su se na obje strane te su se sklopila prijateljstva uz nadu kako će se druženje ponoviti i dogodine.

Dogovoreno je sa upravom Centra o redovnom posječivanju naših članova  te predloženo da jedan naš sastanak svaka dva mjeseca održimo skupa sa štičenicima Centra.

LC Dubrovnik Sveti Vlaho