LC Sveti Vlaho - akcija za pomoć djeci oboljeloj od dijebetesa

Slika korisnika Boro Aleksić
Boro Aleksić 20 prosinca, 2022 - 18:10

Lions klub Sveti Vlaho i ove je godine organizirao svoju tradicionalnu humanitarnu akciju ‘Srce pod povećalom’ ispred Robne kuće Srđ u petak I subotu, 16. i 17. prosinca, od 8 do 12 sati.

Dobrotom vinara dubrovačkog kraja, donacijama pelješkog plavca i postupa, korčulanskog pošipa, konavoske malvasije i maraštine koje članovi kluba prodavaju na akciji uz slastice naših članica skupio se pozamašan iznos novaca.

Cilj je donacijom što više pomoći potrebitima u našoj zajednici. Ove godine akcija je prvenstveno usmjerena u pomoći borbi protiv dijabetesa. Kao i uvijek LC Sveti Vlaho ima mlade, djecu u fokusu. Nažalost sve više mladih, djece od najmanjeg uzrasta obolijeva od dijabetesa.  Sav prihod od ove akcije ide za pomoć Udruzi Slatki život.