LC SV. Vlaho Dubrovnik i Zagreb organizirali akciju čišćenja starog porta u Dubrovniku

LionsHR Adminis... 14 srpnja, 2015 - 15:47

Dubrovački Lions klub "Sv.Vlaho" je i ove godine s Lions klubom Zagreb organizirao akciju čišćenja starog porta u Dubrovniku. Skupljeno je 70-tak vreća krupnog otpada i smeća koje je "gušilo" inače lijepi prostor istezališta za barke u blizini povijesne jezgre, s fascinirajućim pogledom na Lokrum, zidine, Grad... a kako uvijek i biva kada se Lionsi nađu da bi napravili nešto korisno za zajednicu, stvori se jako dobra atmosfera zajedništva, druženja i zabave.... Naravno da je nakon akcije čišćenja, upriličen zajednički doručak ili tratamenat, kako mi u Gradu volimo reći, u egzotičnom restoranu "Azzur" gdje je sve "prštalo" od ideja za budući rad i akcije "lavova" iz "Svetog Vlaha".