LC SPLIT SE S TUGOM OPROSTIO OD SVOJA DVA BRATA- PETRA GRISOGONA I STJEPANA LAKOŠA

LionsHR Adminis... 28 travnja, 2017 - 13:26

Napustili su nas naši cijenjeni članovi Petar Grisogono i Stjepan Lakoš

Dana 18. travnja 2017. godine, u 93. godini života, preminuo je jedan od osnivača LC Split, prof. dr. sc. Petar Grisogono. Petar Grisogono je bio redoviti profesor i predstojnik  Zavoda za strojarstvo i brodogradnju Fakulteta elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje u Splitu te aktivan na mnogim poljima društvenog života.

Dugogodišnji direktor Pomorske meteorološke službe, redoviti profesor i prodekan Pomorskog fakulteta u Splitu te dugogodišnji zapovjednik školskog broda Jadran, osvajač mnogih sportskih odličja na regatama, član LC Split, prof. dr. sc. Stjepan Lakoš napustio nas je 21. travnja 2017. u  85. godini života.

Ponosni smo što su nam bili braća, suradnici i prijatelji.