LC Split poziva sve Lionse Hrvatske da mu se pridruže u dovršetku velike akcije

LionsHR Adminis... 9 srpnja, 2016 - 08:38

POŠTOVANI I DRAGI LIONSI

POZIVAMO KLUBOVE I UVAŽENE ČLANOVE LIONS KLUBOVA HRVATSKE DA SVOJOM DONACIJOM PODRŽE JEDINSTVEN HUMANITARNO - POVJESNI PROJEKT, IZRADE BRONČANE MAKETE DIOKLECIJANOVE PALAČE,

DONACIJOM OD 200KN ZA KOJI ĆE TE DOBITI DIOKLECIJANOVU POVELJU – ZAHVALNICU NASLOVLJENU NA VAŠE IME KOJE ĆE BITI UPISANO U ZLATNU KNJIGU DONATORA POHRANJENU U MUZEJU GRADA SPLITA.

ZAHVALJUJUĆI VELIKOJ MEDIJSKOJ I TELEVIZIJSKOJ PROMOCIJI, OVA LIONS AKCIJA PREDSTAVLJA I ZNAČAJNU PREZENTACIJA LIONIZMA NA PODRUČJU HRVATSKE

Na sadašnjim prezentacijama original makete Dioklecijanove palače na centralnom najatraktivnijem mjestu na Splitskoj rivi u vremenu od 30 dana, te prezentacije iste u prostorima Diklecijanovih podruma te u prostoru Muzeja grada Split predstavlja izvanrednu promociju Lionsa na čast i ponos svim lionsa Hrvatske.

Ovaj humanitarno-kulturno-povijesni projekt,  izrade brončane makete izvornog izgleda Dioklecijanove palače iz 305. godine, ima povijesni značaj za grad Split i cijelu Hrvatsku,  jer je ovo prvi put da se u bronzi izlijeva maketa izvornog izgleda Palače utemeljena na domaćim nalazima arheologije, povijesti umjetnosti, graditeljske baštine i konzervatorske struke.

Stoga vas molimo da svojim osobnim doprinosom u iznosu od 200 kn ili uplatom vašeg kluba postanete donator ove akcije i time pomognete njezinom dovršenju.

UPUTE ZA UPLATU DONACIJE ZA:

POMOĆ IZRADE BRONČANE MAKETE DIOKLECIJANOVE PALAČE I DONACIJA ZA SLIJEPE OSOBE

Iznos donacije od 200Kn jednostavno uplatite preko uplatnice ili interneta kako je dolje navedeno:

Valuta i iznos: 200kn

Račun primatelja: IBAN HR4423400091110090329 (LC Split)

Poziv na broj: HR02  i Vaš OIB

Opis plaćanja: Uplata donacije za projekt: „Maketa Dioklecijanove palače“

Podatke za dobivanje Dioklecijanove povelje-zahvalnice, pošaljite e-mail na ivanfil2@inet.hr koji mora sadržavati:

1.     Kopiju uplatnice;

2.     Ime (imena) i prezime koje želite da bude upisano na Dioklecijanovoj povelji-zahvalnici

Na Dioklecijanov pergament mogu biti upisana do četiri IMENA i PREZIME (cijela obitelj), zato obavezno navedite IME (ili imena) i PREZIME (koje želite da budu upisana na povelju).

3.      Adresu na koju želite da Vam pošaljemo Dioklecijanovu povelju.

Ukoliko se uplata izvršiti posredstvom LC kluba za više članova, povelje ćemo poslati zajedno na klub.

Vaša ime (imena) biti će upisana u „Knjigu donatora“ koja će biti pohranjena u Muzeju grada Splita.

U slučaju potrebe dodatnih pojašnjenja nazovite gosp. Vesanovića na mob. 091 357 3660

Zahvaljujemo što ste pomogli očuvanje kulturne baštine i slijepim osobama.

Lions klub Split