LC Split donirao vrtić „Smiješak“ dječjeg odjela KBC Split

LionsHR Adminis... 15 prosinca, 2014 - 15:50

Lions club Split je u ponedjeljak 15.12.2014. u 12.00 predala dječjem odjelu KBC Split donaciju raznog materijala, igara i slikovnica za potrebe radionica bolničkog vrtića „Smiješak“.

U dogovoru sa glavnom medicinskom sestrom Dječjeg odjela i odgojiteljicom u vrtiću napravljen je spisak potrebnog materijala i igara koji je doniran.

Vrijednost donacije je 4.000 kn, a obuhvaća slijedeće:

-              Pisaći i crtaći pribor (flomasteri, olovke, pastele, tempere, plastelin):

-              Lijepila, boje, ostalo:

-              Igre Playstation 3 (lego, FIFA, Angry birds):

-              Punjač baterija + baterije:

-              Knjige i slikovnice za djecu

Ova donacija se realizira u okviru RAP programa – Reading Action Program koji provodi Lions Club International  i ima za cilj podizanje pismenosti u svijetu, a u kojem participiraju i splitski lionsi.

Donaciju su u ime kluba službeno predali Pjero Zekan predsjednik kluba i Branko Dragičević PDG.