LC Slavonski Brod- oproštaj od Ive Vukovića i još jedna donacija Općoj Bolnici Dr.Josip Benčević

LionsHR Adminis... 4 lipnja, 2020 - 08:22

S istekom Lions godine 2019/20, dugogodišnji član Ivo Vuković se zbog zdravstvenih poteškoća odlučio povući iz aktivnog članstva u klubu.

Tim povodom organizirali smo druženje u njegovom rodnom selu Sikirevci pored Slavonskog Broda, u poslovnom objektu VUKOVOĆ CENTRA  koji je svim Brođanima ali i široj okolici poznat kao mjesto održavanja svatovskih i drugih svečanosti.

Biranim riječima Ivo se zahvalio svim članovima LC Slavonski Brod na dolasku i ukratko se osvrnuo na svoj životni put u kojemu su Lionsi zauzeli posebno mjesto.

Ispred kluba govorili su Ivo Balen, koji Ivu poznaje više od 50 godina, te Branko Penić i Mario Tomić.

Našem dugogodišnjem članu uručili smo posebno priznanje i darivali smo mu sliku za sjećanje na rad u LC Slavonski Brod.

Članovi LC Slavonski Brod proveli su još jednu akciju pomoći Općoj bolnici u Slavonskom Brodu.

Na poziv i inicijativu našeg člana Đure Vučetića, organizirana je i obavljena donacija u iznosu od 20.000 kn u korist Opće bolnice Dr. Josip Benčević u Slavonskom Brodu.

Sredstva je uplatila tvrtka MERKUR-Veterinarske ambulante d.o.o. sa svrhom pomoći u nabavi potrebite medicinske opreme i drugih potrepština.