LC Šibenik organizira Ekološko – edukacijsku akciju „MORE“

LionsHR Adminis... 8 listopada, 2020 - 18:36

LC Šibenik organizira Ekološko – edukacijsku akciju „MORE“

LC Šibenik prema ideji i konceptu Povjerenika za ekologiju Lions  Distrikta  D-126, Zvonka Pešića  i potporu  koordinatora GST D-126, Vesne Boinović-Grubić uz pridruženi LC Lenuci  organizira  dana 30.10.2020. (petak) Ekološko edukacijsku akciju pod nazivom "MORE"  koja će se realizirati prema programu u privitku.

Cilj akcije naveden je u flyeru kojeg vam također u privitku dostavljamo.

Akciji se  od početka pripreme i  same realizacije odvija  uz   potporu Guvernerice D-126 Vinke Mitrović koja će biti nazočna akciji i svečanoj večeri.

Molimo vaše prijave do 20.10.2020.   na  kontakt mail : zvonko.pesic@scole.hr  GSM 098 341 198; vesna.boinovic.grubic@gmail.com GSM 098 236523.

Broj mjesta na brodu je ograničen na 40, a na večeri 70.

U realizaciji cijelog programa biti će primijenjene sve propisane  epidemiološke mjere koje će biti tada relevantne.

Za vrijeme boravka na brodu preporuča se toplija odjeća i nepropusna vjetrovka.

Služimo

Ostajemo zajedno