LC Samobor i Rukometni klub Rudar u zajedničkoj božićnoj akciji

Slika korisnika Hrvoje Jurić
Hrvoje Jurić 4 siječnja, 2022 - 22:07

Na Badnjak je okončana zajednička božićna akcija LC Samobor i RK Rudar donacijom materijalnih dobara za Udrugu Nova budućnost, koja brine o djeci s neogovorajućem roditeljskom skrbi. Udruga djeluje na području grada Samobora, gdje u 3 kuće trenutno živi 26 štićenika u dobi od 12 do 20 godina.

Tijekom predbožićnog vremena prikupljena je hrana, higijenske potrepštine, igračke i informatička oprema (dva osobna računala) u zajedničkoj akciji LC Samobor i članova Rukometnog kluba Rudar iz Ruda. Uz navedenu donaciju LC Samobor je donirao i jednogodišnji najam eko vrta "Gruntek" gdje će se ekološki uzgajati povrće za štićenike Udruge.

Na uručivanju donacije uz predsjednicu Udruge gđe. Marije Udiljak bili su tajnik RK Rudara Eduardo Mapilele i predsjednik LC Samobor Hrvoje Jurić.