Lc Samobor poziva na akciju "Kovanica dobrote"

Slika korisnika Hrvoje Jurić
Hrvoje Jurić 11 prosinca, 2022 - 10:53

Dragi Lionsi,

u ovo predblagdansko vrijeme vjerujemo kako se duh lionsima posebno probudi u svima nama.

Ove godine LC Samobor odlučio je pokrenuti akciju "Kovanica dobrote" sa željom da ona preraste svoje lokalne okvire.

Stoga pozivamo sve naše klubove i članove da se pridruže našoj "kovanici" koja će u konačnici, nadamo se, mnogima donijeti u srca blagdansko veselje.

Sredstva će biti namjenjena za Udrugu NOVA BUDUĆNOST koja brine za djecu bez odgovarajuće roditeljske skrbi u Samoboru.

Naravno, vidimo se u na adventu u Samoboru za vikend 17. i 18. prosinca od 10.00 - 20.00 sati.

Lions club Samobor poziva sve Lions clubove u Hrvatskoj da podrže akciju "Kovanica dobrote" bilo da skupljaju kovanice i dostave ih u LC Samobor

bilo da podršku iskažu uplatom donacije LC Samoboru na sljedeći račun: HR 9124030091521000035

Vidimo se u Samoboru!

We Serve.