LC Salona održao 15.tradicionalni humanitarni koncert

LionsHR Adminis... 15 prosinca, 2015 - 08:39

LC Salona održao 15.tradicionalni humanitarni koncert

Lions klub SALONA Solin dana 9.12.2015 u 20 h organizirao je tradicionalni 15ti po redu humanitarni koncert u korit štićenika doma u samostanu sv Rafael u Solinu.

Pred prepunom salom doma ZVONIMIR u Solinu nastupali su ženska klapa KOLURA, Pero Panjković, Plesni studio LAMBADA, Vokalisti Salone, Zlatko Kokeza, Ana Opačak, Meri Cetinić, Folklorni ansambl Veterani Salone, Petar Dragojević i Jole.

Cijeli koncert bio je prožet atmosferom Adventa i predstojećeg Božića, a uz vesele tonove domaćih i stranih hitova, izvođači su na kraju svi zajedno skupa sa publikom otpjevali božićnu pjesmu „U se` vrime godišća“.

Po završetku koncerta članovi LIONS KLUBA „SALONA“ SOLINU organizirali su prigodno druženje sa svojim gostima, prijateljima, uzvanicima i izvođačima u salonu kluba Zvonimir.