LC PULA POZIVA NA HUMANITARNI BAL „BUDI ANĐEO LIONIZMA“

LionsHR Adminis... 10 veljače, 2012 - 13:28
SA PROŠLOGODIŠNJEG BALA POD MASKAMA

LC PULA POZIVA NA HUMANITARNI BAL „BUDI ANĐEO LIONIZMA“
Pula, Dom hrvatskih branitelja, 17. veljače  2012.g u 20.00 sati

Dragi Lavovi i drage Lavice !

I ove godine nastavlja se tradicionalna humanitarna aktivnost Lions cluba  Pula koja se temelji na brizi prema bolesnicima.
U tu svrhu, lani pokrenuta akcija prikupljanja sredstava za nabavku električnih kreveta za intenzivnu njegu i antidekubitalnih madraca za odjel Neurologije Opće bolnice Pula nastavlja se i ove godine organizacijom humanitarnog bala pod motom „BUDI ANĐEO LIONIZMA“.
Bal će se održati u prekrasnim prostorima Doma hrvatskih branitelja 17. veljače 2012. godine s početkom u 20,00 sati uz muziku sastava Duo Magnolija i goste iznenađenja.
Stoga pozivamo Vas ,vaše prijatelje i sve građane da nam se pridruže i uz dobru zabavu učine dobro djelo pomažući potrebitima s ciljem da našim građanima omogućimo bolji standard  smještaja u bolnici.
Tijekom bala prodavati će se humanitarna lutrija i ponuđena će biti licitacija slika i drugih  eksponata kojima  će se potpomognuti akcija prikupljanja sredstava.
Anđeli koji tradicionalno daju svoje učešće i pomažu u organizaciji i ostvarenju dobrih djela i ove godine su članice iz BPW Prvi hrvatski klub Pula, udruga Bokelja Pula, a očekujemo aktivno učešće i drugih fizičkih i pravnih osoba.

Pozivaju se građani da kupnjom karata od 150 kuna (u koju je uključena večera ) daju svoj doprinosl realizaciji ove humanitarne  akcije.

Obzirom da se tradicionalni humanitarni bal održava u periodu karnevalskih fešta poželjne su i maske. Sada već tradicionalno, predstavnice BPW obući će za tu priliku replike povijesnih kostima nadahnutih kreacijama iz vremena Habsburške Monarhije.

Karte se mogu rezervirati na e-mail lionsclubpula@gmail.com ili na tel 0989391651
kupiti:u parfumeriji Fendi (Anticova 11, Pula) ili na tel 052-21 23 11
ili 17. veljače 2012. od 19 do 20 sati, na recepciji Doma hrvatskih branitelja.

Hvala svim dobronamjernim sugrađanima  koji će se priključiti akciji koju mogu podržati  i uplatom na žiro račun Lions kluba Pula  2340009-1118004707

Vesna Plavšić
                                                                                              Predsjednica LC Pula