LC Pula poslao u Japan dvoje mladih iz Pule

LionsHR Adminis... 15 prosinca, 2012 - 23:21

U organizaciji LC PULA  i  Lions Districta 126 Hrvatska i njegovog povjerenstva za razmjenu mladeži na čelu kojeg je Barbara Milčić,  10.12. 2012. za Japan u Osaku i Nichio otputovali su Antonio Stanko Perković i Nikola Krkobabić.  Antonio će biti gost Lions kluba Osaka Tsurumi u Osaki i  Multi Districta (MD)335. dok će Nikola  biti gost Lions kluba Kira u prefekturi Aicihi u gradu Nichio u organizaciji MD 334. Kontak  osoba je g. Masahiro Kamide iz MD 334.

Njihov boravak u Međunarodnom kampu Japana biti će gotovo mjesec dana. U okviru program kampa prezentirat će i promovirati  kulturu i običaje Istre i Hrvatske prilikom koje će počastiti članove kampa i domaćine istarskim delicijama.

Iz Japana na uzvratno gostovanje 28.12. 2012. stižu nam dvoje mladih koje će ugostiti lions familija Kodnik. Za naše goste iz dalekog Japana članovi LC Pula sa predsjednicom Vesnom Plavšić pripremaju program baziran na povijesti i  kulturi naših krajeva i  iskazanim interesima gostiju kao i upoznavanjem sa humanitarnim radom lions klubova.

Branka Orlić