LC Pula dodijelila Anđeo lajonizma Arenaturistu iz Pule

LionsHR Adminis... 28 prosinca, 2012 - 21:07

Lions club Pula svojom odlukom  18.12. 2012. na svečanoj sjednici u Hotelu Histria / Park Plazza dodijelio je Plaketu Anđeo lajonizma za 2012. godinu Arenaturistu iz Pule. Plaketu je predala past predsjednica LC Regije Zapad Branka Orlić generalnom direktoru Igoru Štokoviću. Izvršna direktorica Milena Perković dobila je buket cvijeća od lionsa dr.Renca Blažića.

Plaketa "Anđeo Lajonizma" dodjeljuje LC Pula svake godine pojedincu ili tvrtki za najveći doprinos humanitarnom radu.

Sjednici su uz navedene goste prisustvovali; direktor Park Plazza za Hrvatsku Reli Slonim, ravnatelj Opće bolnice Pula dr. primarijus Lems Jerin, past guverner LC Districta Hrvatske Jusuf Šehanović te ostali uzvanici i gosti. Uz pozdravne govore predsjednice LC Pula Vesne Plavšić i past guvernera Jusufa Šehanovića, riječi zahvale na humanitarnim akcijama lionsa Pule uputio je dr. primarijus Lems Jerin i generalni direktor Arenaturista Igor Štoković. Svečanost je nastavljena domjenkom uz zvuke klavira mladog pijaniste Perkova.

pripremila: B.Orlić