LC Poreč sa ogrankom Pazin uručio donacije udrugama iz Pazina

LionsHR Adminis... 25 siječnja, 2015 - 16:45

U subotu 24.01.održana je svečana dodjela donacija u Pazinu Lions kluba Poreč. Tom prigodom Boris Jugovac predsjednik Lions kluba Poreč uručio je donacije Društvu tjelesnih invalida Pazin, Udruzi gluhih i nagluhih Pazin, Gradskom društvu Crvenog križa Pazin - Klubu za pomoć osobama s intelektualnim teškoćama Pazin. Donacije je dodijelio Lions klub Poreč sa svojom podružnicom u Pazinu,a na svečanosti se okupilo  preko 30 lionsa Poreča i Pazina sa supružnicima kao i našim dragim prijateljima Lionsima iz Novigrada i Pule. Sredstva  su prikupljena na Humanitarnom balu Lionsa  u Poreču, a predstavnici udruga kojima su uručena su zahvalili Lionsima na svesrdnoj pomoći koju im pružaju na dobrobit njihovih potrebitih članova, invalida i osoba sa intelektualnim poteškoćama. Lionsi i njihovi gosti su se nakon svečanosti nastavili družiti u dobrom raspoloženju.