LC Poreč poziva na svoj Humanitarni bal pod motom "Neka nisu sami"

LionsHR Adminis... 24 studenog, 2013 - 22:36

LC Poreč organizira  16. TRADICIONALNI HUMANITARNI BAL pod motom  NEKA NISU SAMI 23. studenog 2013. godine  povodom blagdana Grada Poreča za dan Sv.Maura (subota) u 19.30 sati u Hotelu VALAMAR DIAMANT  Poreč

Čast nam je pozvati sve Lionse u regiji i Distriktu 126 da nam se pridruže,a mi ćemo im biti dobri domaćini za vrijeme njihovog boravaka u IstriPrikupljena sredstva od donacija, bogate lutrije i aukcije slika namijenjena su Udruzi slijepih, Udruzi za skrb bolesnih od celijakije, Društvu distrofičara, Društvu invalida, Sigurnoj kući, Udruzi udomitelja, Domu za psihički bolesne osobe, URIOS-u Centru za inkluziju, Komuni Cenacolo, Jedriličarskom klubu Poreč, OŠ Poreč – odjeljenju djece sa posebnim potrebama i drugima.Gosti večeri su uvažene osobe iz javnog i političkog života, članovi Lions i Leo klubova Istre, Hrvatske i inozemstva, te njihovi i naši prijatelji.

PROGRAM VEČERI:

-        AUKCIJA SLIKA

-        AUKCIJA VINA

-        BOGATA LUTRIJA

-        SVEČANA VEČERA

-        PLES UZ ŽIVU GLAZBU

CIJENA ULAZNICA 200 KN

Radujemo se Vašem odazivu kao doprinosu ovoj humanitarnoj akciji i ugodnom druženju s našim gostima i članovima Lions Cluba Poreč, te članovima Leo Cluba Poreč.

Rezervaciju ulaznica za Bal možete obaviti kod naše tajnice Bjelica Mirjane, na tel. 091 445 1993, ili putem E-maila: mirjana.bjelica@pu.t-com.hr, kao i rezervaciju soba za Hotel Valamar Diamant, najkasnije do 20.11.2013. godine.