LC Poreč pomogao obitelji iz Ogulina - pomoć je i dalje hitno potrebna

LionsHR Adminis... 4 lipnja, 2019 - 08:40

LC Poreč pomogao obitelji iz Ogulina

Odazivajući se na pismo obitelji Paušić koja živi u podstanarstvu sa 10 članova obitelji bez osnovnih prihoda za život i sa teško oboljelim sinom Filipom.

trenutna njihova sitacija je još teža jer se nalaze pred otkazom podstanarstva i iskapčanjem vode jer se dug za vodu nagomilao na 5000 kn.

LC Poreč je uputio prvu pomoć u iznosu od 2000 kn i dva paketa odjeće i obuće prema spisku koju su nam dostavili i obitelj se je najsrdačnije zahvalia jer su platili struju u cijelosti i dobili odjeću za zimu što će im biti od velike koristi.

Sada je najveći problem plaćanje vode jer se dug popeo na 5000 kn i nema na vidiku sredstava kojima bi se ovaj iznos pokrio.

Molimo sve Lions klubove i pojedince koji imaju mogučnosti da barem jednim malim iznosom pomognu obitelji Paušić

U datotekama imate pismo obitelji,dug za vodu,brojeve odjeće i obuće koja treba.

Kontakt sa obitelji se može ostvariti na:

Filip Josip Paušić

Kontakt 099-644-59-46

Novčana pomoć se može uplatiti na IBAN:

Privredna banka HR8123400093111344678,

Adresa na koju se odjeća i hrana mogu uputiti je;

Josipa Pranjić

Podvrh 1/8