LC Poreč – ogranak Pazin organizirao svoju prvu humanitarnu akciju u Pazinu

LionsHR Adminis... 9 svibnja, 2013 - 08:22

Prvog  utorka  u  mjesecu  se  inače  u  Pazinu  održava samanj,  a  jučer  07.05.  je  uz  "Gastro  okuse  Istre"  upriličen  i  PAZINSKI SAMANJ  1860    na  kojem    je  sudjelovao i    Lions  klub  Poreč    sa  svojim  ogrankom  iz  Pazina.  Klub  je na  jednom od  štandova  organizirao  prodaju   cukerančića  i  kroštula  -  autohtonih  slastica  za  naše  podneblje   još  iz  toga  doba. Članovi koji  su  sudjelovali u  akciji  bili    su  zadovoljni  jer  se je  u  vrlo  kratkom  vremenskom  periodu  od  10  do  14  sati   podijelilo  120  kutija  slastica.

Prikupljenim  sredstvima  podržat  ćemo   nacionalnu akciju    "Čitaj  mi"     i  donirati  sredstva  Gradskoj  knjižnici   Pazin   za  projekt  "Na  tragu  priči".
  Ujedno  nam  je  to  bila  prilika   za  upoznavanje  građana  našeg  grada  kao  i  posjetitelje sajma  o   humanitarnom  djelovanju  Lionsa   kao  i  animacija  budućih  članova.

Jadranka  Gregorović