LC Poreč na svom balu pod geslom" Zajedno pomažemo "prikupio 60.000 kn za potrebite

LionsHR Adminis... 25 studenog, 2012 - 18:40

LC Poreč je po 15.-ti put ,uz prisustvovanje Guvernera D-126 Branka Dragičevića, održao je svoj tradicionalni Lions bal  u hotelu Valamar Diamant pod motom ZAJEDNO POMAŽEMO. Prije bala veliki broj poduzeća i pojedinaca je doniralo sredstva LC Poreč. Donaciju od 5000 kn dao je Grad Poreč koju je osobno uručio Gradonačelnik Edi Štifanić.  Na balu je bila organizirana lutrija , aukcija slika i vina kojom su  se prikupljala sredstva za udruge sa područja Poreča koje skrbe za invalide,sigurnoj kući,osobama na socijalnoj skrbi i drugima kojima je pomoć potrebna. Kao i svake godine na balu je bio veliki broj Lionsa iz Istre i Kvarnera. U muzičkom dijelu programa nastupili su učenici glazbene OŠ Poreč Slavko Zlatić .Isto tako je Ante Potočnjak priznati slikar putem LC Poreč dodjelio svoju sliku srednjoj školi iz Poreča.Na uvodnoj svečanosti dogodio se najbolji događaj u životu svakog lions kluba, primjeno je 8 novih članova u LC Poreč i 4 leića u Leo klub Poreč. Jedno vrlo uspješna i predivna večer,pogledajte kroz slike.