LC Poreč na Humanitarnom balu prikupio 50.000 kn za potrebite

LionsHR Adminis... 25 studenog, 2013 - 08:18

Sinoć je u Hotelu Valamar Diamant održan 16.Humanitarni bal LC Poreč. Na balu je bilo prisutno 160 Lionsa Poreča i njihovih gostiju iz Novigrada, Pule,Osijeka,te prijateljskog Lions kluba Forli iz Italije ove godine su učešće uzeli i Lionsi iz daleke Kine.

Balu je prisustvovala i Guvernerica D-126 Hrvatska Nada Arbanas,gradonačelnik grada Poreča g. Edi Štifanić kao i Predsjednik LC Wadinger Osijeka dr. Željko Vranješ i dopredsjednica LC Gea Edita Vranješ koji su pozdravili prisutne.

Na svečanosti prije početka bala LC Poreč je primio tri nove članice iz Pazina u svoje redove.

Umjetnički program  izveo je član LC Poreč Saša Dejanović na klasičnoj gitari.

Putem donatora prije bala te na putem lutrije,aukcije slika,aukcije arhivskih vina poznatih Istarskih vinara prikupljeno je 50.000 kn koje će za Božić klub donirati udrugama invalida i potrebitim pojedincima.

Na balu je putem Lions kluba Poreč poznati slikar  g. Ante Potočnjak donirao svoju sliku Srednjoj ugostiteljskoj školi Anton Štifanić.

LC Poreč zahvaljuje svim novčanim i donatorima lutrije, umjetnicima koji su donirali svoje slike,vinarima na donaciji vina i mnogim ljudima dobre volje koji su kupovinom karata i osobnim donacijama pomogli uspješnu organizaciju bala. Posebno zahvaljujemo medijima koji su nas pratili u svojim glasilima i time dali svoj doprinos ovoj našoj humanitarnoj akciji.