LC Poreč donirao opremu Sigurnoj kući Istra

LionsHR Adminis... 5 ožujka, 2013 - 23:48

Sigurna kuća Istra je nevladina i neprofitna udruga osnovana u rujnu 2005. godine u Puli s ciljem zbrinjavanja i smještaja žena žrtava obiteljskog nasilja i njihove djece, te davanja drugih oblika podrške istima, na području Istarske županije.

Djeluje kroz pružanje konkretne pomoći i podrške žrtvama obiteljskog nasilja, te kroz edukaciju i podizanje svijesti građanstva o nasilju u obitelji kao jednom društveno neprihvatljivom modelu ponašanja.

LC Poreč organizirao je prikupljanje konkretne opreme za jednu sobu za boravak majke i manjeg djeteta (dječji krevetić, oprema, robica, knjige, igračke, posteljina, ručnici i sl.). Susret je protekao u pozitivnoj atmosferi i razmjeni iskustava, sa željom da se uspješna suradnja i u buduće nastavi.