LC Poreč donio Plan i program za 2015./16. Lions godinu

LionsHR Adminis... 28 rujna, 2015 - 22:33

LC Poreč na svom prvom sastanku u ovoj Lions godini usvojio je svoj Plan i program za Lions godinu 2015./16. u kojoj je svakako najznačajnija aktivnost organizacija tradicionalnog 19.Humanitarnog Lions bala koji će se ove godine organizirati uz 2.sjednicu kabineta Guvernera Dražena Melčića u Poreču 05.12.2015 g.

Na sastanku je je bila prisutna Predsjednica LC Zrinjevac Vesna Boinović - Grubić koja nas posjetila da nas obavijesti o inicijativi i odluci LC Zrinjevac da se žele bratimiti sa našim klubom.Naš klub je sa radošću prihvatio inicijativu i donio odluku o bratimljenju i to na našem balu u 12 mj.

Sastanak je trajao kratko zato se u slast pojelo nešto slatko, najbolje baklave na svijetu naše sestre i tajnice kluba Mirjane Bjelice.

Dobar početak Lions godine.