LC Poreč dodijelio nagradu za umjetničko dostignuće mladom gitaristi Ivanu Šimatoviću iz Zagreb

LionsHR Adminis... 5 rujna, 2015 - 11:20

LC Poreč već tradicionalno dugi niz godina dodjeljuje nagradu za umjetničko dostignuće jednom mladom gitaristi. Ove godine to je Ivan Šimatović iz Zagreba koji je bio i ovogodišnji pobjednik Porečkog TIRANDA takmičenja sviranja na klasičnoj gitari. On je također nagrađen samostalnim koncertom na festivalu More i gitare u Vrsaru koji vodi član LC Poreč Saša Dejanović istaknuti umjetnik na klasičnoj gitari. Koncert je održan 27.08. pred mnogobrojnom publikom koja je bila oduševljenja njegovom izvedbom.

Uoči koncerta Predsjednik  LC Poreč Jusuf Šehanović i članica Zora Palmić su  Ivanu Šimatoviću uručili nagradu LC Poreč u vrijednosti od 3750 kn kao poticaj mladim umjetnicima u nastavku karijere.