LC Parone - izborna skupština i svečana primopredaja lanca

Slika korisnika Deborah Voncina Ivanić
Deborah Voncina... 30 svibnja, 2022 - 11:56

Na prekrasnoj terasi Hotela Lovac u Pazinu, Lions klub Parone održao je svoju godišnju skupštinu na kojoj je izabrano novo rukovodstvo. Prije početka intonirana je himna te je pročitan Etički kodeks. Službeni dio večeri vodila je sadašnja predsjednica Paula Čermin. Za predsjednicu LC Parone u novoj Lions godini 2022./2023. izabrana je Deborah Voncina Ivanić, a za tajnicu Lara Bressan. Trenutnoj predsjednici Pauli Čermin članice su čestitale na uspješnom vođenju u godini u kojoj je usprkos otežanim uvjetima bilo i nekoliko humanitarnih akcija te je klub ove godine bogatiji za čak pet novih članica. Nakon službenog dijela, ugodno druženje nastavljeno je uz večeru. Hvala svima koji su bili uz nas i čestitamo svim novoizabranim članicama za sljedeću godinu!