LC OSIJEK NA POPLAVLJENOJ DRAVI

LionsHR Adminis... 18 lipnja, 2013 - 11:39

Članovi Lions cluba Osijek sastali su se na svom redovitom sastanku Zbora članova u poznatom osječkom restoranu "Galija", usidrenom uz obalu gotovo nezapamćeno nabujale Drave. Dnevni red bio je doista kratak i konvencionalan, jer su svi pogledi bili uprti u rijeku koja dobrom dijelu Osječana život znači. Ni komarci nisu omeli ugodno druženje članova najstarijeg osječkog i jednog od najstarijih hrvatskih Lions klubova. Sve je bilo, razumljivo, popraćeno gurmanskom ponudom u stilu mjesta sastajanja - odličnim fišem. Ovoga puta nisu se slikali članovi, nego smo za one koji ne znaju što znače poplavne vode Drave i Dunava, pripremili smo nekoliko doista upečatljivih fotki, uz prevruće pozdrave svim hrvatskim Lionsima iz slavonske metropole...