LC Opatija poziva na Bečki bal u Opatiji 20.rujna u Hotelu Kvarner

LionsHR Adminis... 1 rujna, 2014 - 08:18

Dragi Lionsi i Lionese!

Čast nam je pozvati vas i ove godine na tradicionalni Bečki bal u organizaciji gradova Opatije i Beča, te Lions kluba Opatija.

Bečki bal će se održati u Hotelu Kvarner u Opatiji 20.09.2014 g. u 20 sati

Bečki bal je tradicionalna manifestacija koja, uz društveno-političko značenje, ima i humanitarni karakter. Lions klub Opatija, kao idejni pokretač ove manifestacije zajedno sa pobratimljenim Lions klubom Laudon - Beč, prodajom ulaznica i organizacijom tombole, prikuplja sredstva za potrebe djece bez roditelja smještenih u dječjem domu Lovran.

Svoje mjesto na ovoj značajnoj kulturno-umjetničkoj i humanitarnoj manifestaciji možete osigurati kupovinom ulaznice. Uz bečku večeru osigurano vam je uživanje u slušanju te plesni intermezzo posjetilaca  na valovima valcera i polki u izvedbi Original Wiener Strauss Capelle. Iskoristite  i jedinstvenu prilika uživanja u lepršavom plesu učitelja i polaznika bečke škole plesa Kopetzky Wiener Tanzschule. Za kraj – još jedan užitak -  u vatrometu uz šampanjac i tortu, te izvlačenje vrijednih nagrada na tomboli.

Sve informacije i rezervaciju možete osigurati preko tajnika Lions kluba Opatija, g. Milovana Šepića, mob.: 092 165 4791 te e-mail: milovan.sepic@ri.t-com.hr. Rezervacije su jedino važeće ukoliko se uplati 350,00 kuna po osobi na račun Lions kluba Opatija IBAN: HR2824020061100127934 s naznakom svrhe plaćanja „Za Bečki bal“ i prezime i ime uplatitelja

U očekivanju vašeg dolaska, pa time i pomoći ostvarivanja humanitarnog karaktera Bečkog bala, Lionistički pozdravi

SLUŽIMO

DIO ZA CJELINU