LC Opatija održao susret sa zbratimljenim klubom iz Beča i njihovim bratskim klubom iz njemačkog Wurzburga

Slika korisnika Ivana Jakovac
Ivana Jakovac 5 listopada, 2022 - 10:57

Članovi LC Opatija organizirali su u nedjelju 02.10.2022. susret i druženje sa  zbratimljenim klubom LC Wien Laudon-Kahlenberg i njihovim prijateljima iz bratskog kluba LC Wurzburg de Leone.

Ova dva zbratimljena europska lions kluba su dogovorno organizirali susret u Opatiji i stvaranje kontakata sa našim lions klubom. Članovi LC Wurzburg nisu do sada nikada posjetili Hrvatsku pa su posjetili i Portorož,Umag,Rovinj, Pulu, Motovun i Opatiju. Oduševljeni su svime što su vidjeli, impresionirani Istrom i Opatijom, ljepotom našeg mora i krajolika. Poslije boravka u Opatiji, nastavili su putovanje za Ljubljanu i dalje kući.

Druženje je bilo ugodno i opušteno. Gosti su nam poklonili njihovo predikatno vino a mi smo njima zastavicu -simbol našeg kluba te zastavicu i značku guvernera, uz promotivne pakete - komplete Turističke zajednice Opatija.

Članovi LC iz Wurzburga pozvali su naš klub u goste u svibnju 2023.prigodom njihove proslave.