LC Opatija; Nakon služenja i druženje

LionsHR Adminis... 18 listopada, 2015 - 15:34

Nakon vrlo uspješno odrađenog "služenja" kroz organizaciju i provedbu "Humanirane modne revije" te Bečkog bala, a u duhu mota našeg Guvernera Dražena Melčića : "Služenje i druženje", danas su se opatijski Lionsi, zahvaljujući inventivnosti svoje predsjednice Gordane Grgurine,  odlučili na druženje. Destinacija - izlet u mjesto Jasen, pored Ilirske Bistrice u Sloveniji, a domaćini - obitelj Baša. Savršen spoj, suprug Rihard Baša nas je u obližnjoj šumi uputio u njezine jestive gljive, trave i plodove te nam po povratku skuhao sjajan ručak s ubranim namirnicama i namirnicama iz svoga uzgoja, a supruga Nadia koja je profesor u lokalnoj školi provela nas je kroz Bistricu edukativno-turstički i otkrila da se u njezinom starom dijelu krije mala Venecija u čijoj je blizini i prekrasan slap. Kako obitelj Baša i prodaje svoje proizvode, dan je završio ukusnim šopingom uz namjeru da se u Jasen uskoro ponovo vratimo.