LC Opatija - “Anđeli humanosti s anđelima” – ručak s 20 prijatelja

LionsHR Adminis... 7 ožujka, 2018 - 15:36

LC Opatija - “Anđeli humanosti s anđelima” – ručak s 20 prijatelja

U ovim hladnim danima svima nam treba puno topline , a najviše one srca, duše i ljudskog zajedništva. Lions Club Opatija je u prostorijama Gradske udruge "Crvenog križa" Opatija pripremio ručak za drage prijatelje koji su na poziv Gradske udruge došli provesti zajedničke trenutke, popričati, družiti se i blagovati s nama. Ručak su pripremili učenici Srednje ugostiteljske škole u Opatiji na čelu sa njihovim dragim profesorom a našim članom, Damirom Permanom, a bio je prisutan predstavnik Gradonačelnika Opatije.

Najljepša vijest je da je LC Opatija odlučio u 2018 kada slavi 20 godina osnutka i djelovanja,  svakog prvog četvrtka u mjesecu organizirati takav ručak i druženje s prijateljima koje upoznajemo preko Gradske udruge Crvenog križa. Stoga, vidimo se već početkom travnja, jer .....MI SLUŽIMO.

Opatijski Andjeli humanosti!"