LC Novigrad poziva vas na svoj Humanitarni bal

LionsHR Adminis... 30 svibnja, 2012 - 16:09
Sa prošlogodišnjeg bala

Dragi Lionsi I Lions prijatelji

sada već možemo govoriti o tradiciji, a to je HUMANITARNI BAL našeg Lions kluba kojega ćemo ove godine organizirati u petak 25. svibnja 2012. godine s početkom u 20,00 sati u hotelu Melia Coral, Katoro, Umag.

HUMANITARNI BAL je namijenjen prikupljanju novčanih sredstava prvenstveno za pomoć slijepim i slabovidnim osobama Bujštine, no istovremeno ovim sredstvima pomažemo bolesnu djecu čiji roditelji oskudijevaju u sredstvima kako bi im pomogli u liječenju ili pak starije i nemoćne darovima što im naši članovi donose uoči Božića. Naš je zadatak, kao uostalom i uvijek, moto našeg Guvernera „ ČINITI DOBRO“.

Vaš dolazak na BAL ili Vaša bilo kakva donacija pomoći će ove godine Melissi Končar, Anna Mariji Manin, Tamari Bogdan, Leonu Žudiniću, Eliu Golčiću, Evelini Kozlović, Mariji Miloš, Halili Anesu, Mariji Novakov i Bruni Vižintinu. Manji iznos novaca ostavljamo i za hitne slučajeve pomoći kojih uvijek tijekom godine ima.

Želja nam je da dođete na BAL i kako bi barem djelomično na Vas, donatore, prenijeli barem dio zadovoljstva te djece i tih ljudi i da istovremeno i Vi osjetite ono zadovoljstvo darivanja koje  tom prilikom i mi sami doživljavamo.

Unatoč očitoj gospodarskoj krizi, svjedočimo prošlogodišnjem velikom odazivu pravnih i fizičkih osoba Bujštine čijim smo donacijama pomogli ne malom broju potrebitih kojih upravo zbog gospodarske krize, nažalost, ima sve više.

Kupnjom ulaznice za HUMANITARNI BAL svaki od učesnika pomoći će u prikupljanju sredstava, a ovim putem se pozivaju svi ljudi dobre volje da raznim donacijama u robi ili uslugama te u novčanim prilozima pomognu i ovogodišnju našu akciju.

Uplata novčanih priloga može se izvršiti na žiro račun Lions cluba Novigrad koji se nalazi  kod Erste & Steiermärkische bank d.d. broj: 2402006-1100417999.

Uručenje novčanih donacija biti će upriličeno na svečanosti u prisutnosti članova LC Novigrad i sponzora te ostalih gostiju i predstavnika medija.

U očekivanju vaše potpore i prepoznavanja značaja akcije Lions kluba Novigrad, u svoje ime te u ime svih korisnika donacije, unaprijed zahvaljujemo.

Predsjednik LC Novigrad

Ivan Hrnčić