LC Novigrad poziva na 11.humanitarni golf turnir u Savudriji

LionsHR Adminis... 23 lipnja, 2020 - 18:33
Dragi članovi Lionsa, prijatelji golfa, dragi humani ljudi,

i ove godine Lions klub Novigrad organizira sada već svoj 11. tradicionalni humanitarni golf turnir koji će se održati u nedjelju 28.06.2020 sati sa početkom u 10 sati na terenu Golf igrališta Adriatic na Crvenom vrhu - Savudrija.
Sve detalje imate u PDF-u  prilogu.
 Lions klub Novigrad djeluje već 15 godina i tijekom svog rada sakupio je i podijelio već preko 1.500.000 kn …upravo zahvaljujući i Vama, dragim prijateljima velika srca.
Prošle godine uspjeli smo dovršiti akciju kupovine fetalnog monitora koji smo donirali Odjelu ginekologije i porodništva Opće bolnice Pula, a 3D printeri kojima smo opremili sve škole na bujštini pokazali su svu svoju vrijednost jer su neumorno printali zaštitne vizire koji su onda dijeljeni potrebnim službama, domovima umirovljenika, vatrogascima...
 Ove godine sakupljamo sredstva slijepe i slabovidne osobe na Bujštini.
 Golf Adriatic je prepoznao važnost djelovanja te se i ove godine velikodušno odrekao polovice green fee-a u korist naše akcije. Biti će puno lijepih nagrada i jedno lijepo druženje.
 Svoje eventualne donacije, možete uplatiti i na naš žiro račun broj: HR53240200611417999
 Srdačan pozdrav svima uz naš lionistički pozdrav:
 We serve – Služimo
 S poštovanjem,