LC Novigrad na skupštini primio novo članstvo

Slika korisnika Sonja Jelača
Sonja Jelača 24 svibnja, 2022 - 15:50

Nakon uspješno održanih Lions dana u Bujama i Novigradu, gdje su prikupljena sredstva za Centar za inkluziju, Buje i nabavu Eurofeedback uređaja za osnovne škole u Novigradu, održana je 14. svibnja godišnja Skupština LC  Novigrad.

Nova predsjednica LC Novigrada je Branka Mesarić, a primljeni su i novi članovi: Tea Grgić i Nenad Kraljević. U ovoj Lions godini primljena I još dvije nove članic, Jadranka  Bartelj i Rosanna Stancich. Aktualni predsjednik Dubravko Grgić podnio je izvješće o radu, a zaključak je bio da je ova Lions godina bila veoma uspješna usprkos pandemijskom razdoblju. Utvrđen je i datum ovogodišnjeg “Lions bala”, humanitarne večere, koja će se održati 25. lipnja 2022. u hotelu Nautica u Novigradu. Svi ljudi dobre volje su dobrodošli!