LC Novigrad Feel golf for Charity 7. Humanitarni golf turnir za slijepe i slabovidne Bujštine

LionsHR Adminis... 20 lipnja, 2016 - 14:18

Feel golf for Charity

7. Humanitarni golf turnir

za slijepe i slabovidne Bujštine

Organizatori:

Lions klub Novigrad i golf igralište Adriatic

Start: od 10:00 h
Način igre: Stableford, 18 polja

Startne oznake: Žute – gospoda, Crvene – dame
Natjecateljska komisija: Vladimir Huber, Sonja Jelača, Dean Dužaić i Željko Gucunski

SUDJELOVANJE: 500,00 kn -uključuje green fee, startninu, ručak, vino i kolač članica Lions kluba u restoranu „Slice“ u golf kući od 16:00h (uz predočenje kupona). Ručku mogu prisustvovati i ostali sudionici uz uplatu naknade od 150,00 kn. Na startu igračima će biti poslužena voda i voće.
Članovi sa godišnjim kartama i korisnici paketa karata, plaćaju iznos od 250,00 kn.
Tijekom ručka dodatno će se održati aukcijska prodaja kako bi prikupili što više novca za pomoć slijepim i slabovidnim osobama Bujštine.

Nagrade: Bruto dama, bruto gospodin i senior

1,2,3 neto A, B, C

Najbliži zastavici, 18 polje
Najduži udarac, gospoda, 17 polje
Najduži udarac, dame, 17 polje
Prva 4 bruto igrača upisuju se na prelazni pehar
Pravila: R&A Rules Limited i lokalna pravila igrališta Golf Adriatic

Pravo nastupa: Dame, gospoda, seniori, juniori, članovi priznatih golf klubova
Broj natjecatelja: do 72
Prijave: Emailom na: golf@golf-adriatic.com, telefonom na +385 52 707 100,
do petka 20.06. do 10:00 h
Napomene:
Startna lista biti će objavljena na www.golf-adriatic.com, te na recepciji kluba u petak 20.06. u 16:00 h
Golf autići su dozvoljeni ukoliko vremenski uvjeti odgovaraju.

Prihod od humanitarnog turnira namjenjen je za humanitarnu pomoć  našim slijepim i slabovidnim štićenicima: Larisi Jurišević, Adeli Lučić, Mariji Piuka, Lidiji Šimunović, Leonu Žudiniću , Anna-Mariji Manin, Melisi Končar ,Eliu Golčiću, Jasminki Soldatić i Ivanu De Domizziu .